zpět

Reference - Grafické studio

 
1 2 3 4 5 ...

tvorba_www_stranek_199-max

Eshop s ratanovým nábytkem

Stylový eshop pro specializovaného prodejce ratanového nábytku.

» Více
tvorba_www_stranek_200-max

Výroba eshopu - prodejce vinoték

Pro výhradního distributora vinoték DUNAVOX jsme vytvořili jednoduchý eshop a prezentaci brandu.

» Více
tvorba_www_stranek_198-max

KIEL JAMES PATRICK

Pro KIEL JAMES PATRICK jsme vytvořili e-shop a stylovou prezentaci produktů. KIEL JAMES PATRICK se mimo jiné zaměřuje na módní opasky a náramky.

» Více
tvorba_www_stranek_192-max

MAISON TULIPES

Pro butique MAISON TULIPES jsme vytvořili firemní a produktovou prezntaci, která je dynamicky napojena na jednotlivé eshpy. Součástí marketingových atktivit je i blog.

» Více
tvorba-www-stranek-028-max

Kotle Verner – tvorba www stránek

Kompletní návrh a realizace webové prezentace pro společnost Verner a.s. Stránky obsahují poměrně velké množství obsahu a jsou spravovány pomocí redakčního systému (všech 8 jazykových mutací).

 

» Více
tvorba_www_stranek_169-max

AQUA CENTRUM PARDUBICE

 AQUA CENTRUM PARDUBICE - grafický návrh webových stránek + kompletní realizace webových stránek. Pro Pardubické AQUACENTRUM jsme vytvořili originální webovou prezenzetaci, která obsahuje řadů užitečných aplikací pro návštěvníky aqua centra i pro zaměstnance bazénu.

» Více
tvorba_www_stranek_163-max

Grafické návrhy letáků a inzerce - PEOPS

 PEOPS je Pardubická firma specializující se na rekonstrukci bytových jader a koupelen. Pro PEOPS navrhujeme dlouhodobě grafiku tiskovin a kompletně zajišťujeme internet marketing. Díky dlouhodobé spolupráci je pro klienta i pro nás snažší komunikace a konzistentní kvalita výstupů.

» Více
tvorba_www_stranek_152-max

Obalový design - sušené maso

Připravili jsme nové obaly pro sušené maso. Často se nikdo nedozví, co stojí za konkrétními grafickými návrhy. Abychom Vám přiblížili jakým způsobem reklamní agentury a grafická studia mohou přistupovat k obalovému designu, připojujeme ideový koncepr tohoto obalu pro sušené maso.

Důležitá je rozvaha nad produkty samotnými a současným stavem obalů (u existujících produktů).
1, Jedná se o existující zavedený produkt - proto základní ideu ponechat, aby zákazníci věděli že to je produkt, který již znají (budovat a posilovat značku).
2, původní červenožluté obaly jsou jednoduché, čitelné a mají svou tvář (celkově dobře zapamatovatelné, vizuálně jsou dostatečně daleko od konkurence) - z těchto návrhů lze vycházet
3, Na čem bude třeba zapracovat
- propagace kvality masa, nutričních hodnot, trvanlivosti, hovězí/vepřové, original/fitness, hmotnost sušeného + hmotnost steakového masa, 
- samotný design obalu modernizovat, ale základní kameny použít
- obal by měl působit trochu méně lacině (bez urážky) - produkt naní levný, ale kvalitní "prémiový"

» Více
tvorba_www_stranek_167-max

Polep BMW - Bechstein

Pro Bechstain (C. BECHSTEIN EUROPE s.r.o.) jsme realizovali polep firemního vozu BMW. Polepy vozů provádíme kvalitními foliemi s životností minimálně čtyři roky. Nejlevnější polepení vozu lze realizovat řezanou grafikou (vektorová grafika - texty, tvary, loga) a finančně nejnáročnější jsou celopolepy vozů.

 

» Více
tvorba_www_stranek_159-max

Grafika a výroba PVC etiket

 V rámci obalového designu navrhujeme celé obaly (tvar i grafiku na obalu), ale i etikety na existující obaly (v tomto případě lahve). I malá zakázka potřebuje zodpovědný přístup. U etiket na označení lahví medu bylo zapotřebí vhodně zvolit materiál etiket a tomu přizpůsobit i samotný grafický návrh etiket. PVC etikety jsou velmi odolné a vydrží i mytí v myčce na nádobí.

» Více
tvorba_www_stranek_191-max

Výroba internetového obchodu - zidle.specshop.cz

Vytvořili jsme internetový obchod s jídelními židlemi a stoly. Klient požadoval čistou přehlednou grafiku, která bude korespondovat s firemními barvami. Při návrhu e-shopů nabízíme hlavně zkušenosti, které jsme získali při tvorbě a správě existujících e-shopů. Víme, co na zákazníky funguje a jakým způsobem přivádět na Váš web nové.

E-shop s jídelními židlemi naleznete na adrese: zidle.specshop.cz

» Více
tvorba_www_stranek_151-max

Polep řezanou folií - dodávka

Polepy osobních i nákladních automobilů je možné realizovat několika způsoby. Pro tuto dodávku jsme po domluvě s klientem zvolili polep řezanou folií. Pomocí řezacího ploteru jsou vyřezán písmena, loga i jakékoliv vektorové motivy v přesné velikosti. Pomocí transportní folie je možné je nanést na automobil v přesném rozložení, které bylo schváleno v grafickém návrhu.

Životnost takového polepu je minimálně 4 roky, ale máme zkušenosti i s 8letým používáním. Hodně kvalitě folie (dají se zvolit různě drahé/kvalitní materiály) i na technice polepení.

» Více
 
1 2 3 4 5 ...